Олімпіади, конкурси, турніри

2017-2018 навчальний рік

 

 

                       Вітаємо!

переможців   ІІ етапу  Всеукраїнської олімпіади  з історії

                      І місце:

 

Черниш Оксану,  ученицю 8 класу Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вчитель Первак О.В.;

 

Олійник  Марину,  ученицю 9 класу Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Михайлюк В.І.;

 

Лисичину Надію,  ученицю 10 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Михайлюк В.І.;

 

Болкун Руслану, ученицю 11 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Кирилюк А.М..    

 

ІІ місце:

 

Гноянко Ангеліну,  ученицю 8 класу Старокостянтинівського ліцею  ім.. М.С. Рудяка, вчитель Кухарчук Н.Б.;

 

Римар Анастасію, ученицю 8 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель Слюсарчук Ю.О.;

 

Цибульську Анну, ученицю 9 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вчитель Фабрикін О.В.;

 

Римар Ірину  ученицю 10 класу Старокостянтинівського ліцею ім.. М.С. Рудяка, вчитель Чернюк А.В.;

 

Савчук  Крістіну, ученицю 10 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Богуславська О.В.;

 

Первак Вікторію,  ученицю 11 класу Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Первак О.В.;

 

Демчук Юлію,  ученицю 11 класу Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель Слюсарчук А.О..

 

 

ІІІ місце:

 

Вовчука Романа, учня 8 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Верьовка Т.Ю.;

 

Якимчук Єлізавету ученицю 9 класу Старокостянтинівського ліцею  ім.. М.С. Рудяка, вчитель Чернюк А.В.;

 

Оржинського Олександра, учня 10 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель Слюсарчук  А.О.;

 

Кебу Назара, учня 71 групи Старокостянтинівського  НВК «Спеціалізована школа І ступеня,  гімназія» ім. Героя України                          С.М. Бондарчука, вчитель Федулова Н.П..

 

 

                          Вітаємо!

Переможців міської       інтернет-олімпіади з історії:

 І місце:

 Черниш Оксану, учницю 8 класу  Старокостянтинівської  ЗОШ  І-ІІІ ст. №6, вчитель Первак О.В.;

 

      Корольчук Дар’ю, ученицю 9 класу Старокостянтинівської  ЗОШ  І-ІІІ ст. №7, вчитель Слюсарчук А.О.;

Генералюк Анастасію, ученицю 61 групи  Старокостянтинівського  НВК «Спеціалізована школа І ступеня,  гімназія» ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель         Федулова Н.П.;

Демчук   Юлію, ученицю 11 класу Старокостянтинівської  ЗОШ  І-ІІІ ст. №7, вчитель Слюсарчук А.О..

 З протоколами ІІ-го туру інтернет-олімпіади можете ознайомитися за посиланням. Переглянути

З підсумковим протоколом інтернет-олімпіади можете ознайомитися за посиланням. Переглянут

Оргкомітет олімпіади 16 жовтня 2017 року 

 

Шановні учасники            інтернет-олімпіади!

Підведено  підсумки І туру  міської інтернет-олімпіади з історії України.

Відповідно до рішення оргкомітету та журі міської інтернет-олімпіади з історії України до другого туру допущенні всі учасники І туру олімпіади.

З протоколами інтернет-олімпіади можете ознайомитися за посиланням. Переглянути

                               Оргкомітет олімпіади 27 вересня 2017 року

 

Шановні учасники  інтернет-олімпіади!

 

           Завдання ІІ туру міської олімпіади з історії України і бланки відповідей розміщено  у файлах   знизу

 

  Оргкомітет олімпіади 25 вересня 2017 року

Завдання ІІ етапу інтернет-олімпіади

Завдання для учнів 8 класу
ЗАВДАННЯ II ЕТАПУ IНТЕРНЕТ-ОЛIМПIАДИ З I
Adobe Acrobat документ 139.1 KB
Завдання для учнів 9 ласу
ЗАВДАННЯ II ЕТАПУ IНТЕРНЕТ-ОЛIМПIАДИ З I
Adobe Acrobat документ 271.3 KB
Завдання для учнів 10 класу
ЗАВДАННЯ II ЕТАПУ IНТЕРНЕТ-ОЛIМПIАДИ З I
Adobe Acrobat документ 208.4 KB
Завдання для учнів 11 класу
ЗАВДАННЯ II ЕТАПУ IНТЕРНЕТ-ОЛIМПIАДИ З I
Adobe Acrobat документ 402.3 KB

Бланки відповідей ІІ етапу інтернет-олімпіади

Бланк відповіді учасника ІІ туру інтернет-олімпіади з історії         України. 8 клас  Завантажити

 

 

Бланк відповіді учасника ІІ туру інтернет-олімпіади з історії України. 9 клас  Завантажити

 

 

 

 

Бланк відповіді учасника ІІ туру інтернет-олімпіади з історії України. 10 клас Завантажити

 

Бланк відповіді учасника ІІ туру інтернет-олімпіади з історії України.11 клас Завантажити

 

 

 

 

 

Шановні вчителі історії та учні!

 

Відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 14 вересня 2017 року № 148 «Про проведення ІІ-ї міської інтернет-олімпіади з історії у 2017/2018 навчальному році» проводиться  щорічна інтернет-олімпіада з історії України.

 

І тур  з 18 вересня по 22 вересня 2017  року.   

ІІ тур з 25 вересня по 29 вересня 2017  року.   
                Детальніше дивись у файлах  розміщених знизу.        

                                 Методист ММК Валерій Прадун

Наказ управління освіти про проведення інтернет-олімпіади
наказ №148 Про інтернет олімпіаду з істо
Adobe Acrobat документ 399.5 KB

Завдання інтернет-олімпіади

8 клас
завдання інтернет олімпіади І тур 8 клас
Adobe Acrobat документ 208.7 KB
9 клас
завдання інтернет олімпіади І тур 9 клас
Adobe Acrobat документ 206.7 KB
10 клас
завдання інтернет олімпіаду І тур 10 кла
Adobe Acrobat документ 260.2 KB
11 клас
завдання інтернет олімпіаду І тур 11 кла
Adobe Acrobat документ 449.6 KB

Бланки відповідей

Бланк відповіді учасника І туру інтернет-олімпіади з історії України. 8 клас Завантажити

 

 

 

Бланк відповіді учасника І туру інтернет-олімпіади з історії України. 9 клас. Завантажити

 

Бланк відповіді учасника І туру інтернет-олімпіади з історії України. 10 клас. Завантажити

Бланк відповіді учасника І туру інтернет-олімпіади з історії України. 11 клас. Завантажити

 

2016-2017 навчальний рік

Вітаємо!

переможців   ІІ етапу  Всеукраїнської олімпіади  з правознавства :

І місце:

Лисичину Надію,  ученицю 9 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Прадун В.М.;

Болкун Руслану ученицю 10 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Богуславську О.В.;

Зашкольного Давида, учня 11 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Богуславська О.В..    

ІІ місце:

Бойчук Каріну,  ученицю 9 класу Старокостянтинівського ліцею ім.. М.С. Рудяка, вчитель Чернюк А.В.;

Багінського Владислава, ученя 61 групи Старокостянтинівського  НВК,  гімназія ім. Героя України  С.М. Бондарчука, вчитель Федулова Н.П.;

Хом’як   Каріну, ученицю 10 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Богуславську О.В.;

Бондарчук Анастасію, ученицю 71 групи Старокостянтинівського  НВК,  гімназія ім. Героя України  С.М. Бондарчука, вчитель Козар Н.С..

ІІІ місце:

Черновську  Дарію,  ученицю 9 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Богуславська О.В.;

Поджару Анастасію ,  ученицю 9 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Богуславська О.В.;  

Тишко Дар’ю, ученицю 9 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Цісар О.В.;                          

Первак Вікторію,  ученицю 10 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Прадун В.М.;

Почтальон Вікторія, ученицю 21 групи Старокостянтинівського ліцею ім.. М.С. Рудяка, вчитель          Чернюк А.В.

Вітаємо!

переможців   ІІ етапу  Всеукраїнської олімпіади  з історії:

І місце:

Олійник Марину Юріївну,  ученицю 8 класу Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Михайлюк В.І.;

Лисичину Надію,  ученицю 9 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Михайлюк В.І.;

Первак Вікторію, ученицю 10 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Первак О.В.;

Бурака Михайла, учня 11 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Мудрик В.І..    

ІІ місце:

Якимчук Єлізавету  ученицю 8 класу Старокостянтинівського ліцею  ім.. М.С. Рудяка, вчитель Чернюк А.В.;

Андрощука Святослава, учня 8 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель Слюсарчук А.О.;

Січкар  Софію, ученицю 9 класу Старокостянтинівського  НВК,  гімназія ім. Героя України  С.М. Бондарчука, вчитель Федулова Н.П.;

Римар Ірину  ученицю 9 класу Старокостянтинівського ліцею ім.. М.С. Рудяка, вчитель Чернюк А.В.;

Трошену Вероніку, ученицю 61 групи Старокостянтинівського  НВК,  гімназія ім. Героя України  С.М. Бондарчука, вчитель Федулова Н.П.;

Прокоф’єва Леоніда, учня 71 групи Старокостянтинівського  НВК,  гімназія ім. Героя України  С.М. Бондарчука, вчитель Козар Н.С..

ІІІ місце:

Гуменюка Вадима, учня 8 класу  Старокостянтинівського НВК, гімназія  ім. Героя України  С.М. Бондарчука, вчитель Троханчук А.С.;

Ярмолюк Уляну,  ученицю 9 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Кирилюк А..М.;          

Корця Вадіма, учня 9 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вчитель Первак О.В.;                          

Безкровну Марію, ученицю 11 групи Старокостянтинівського ліцею ім.. М.С. Рудяка, вчитель Кухарчук Н.Б.;

Трачук Катерину ученицю 10 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Суслова Т.К.;

Гуменчука Артура, учня 71 групи Старокостянтинівського  НВК,  гімназія ім. Героя України  С.М. Бондарчука, вчитель Федулова Н.П.;

Українець Іванну ученицю 11 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Суслова Т.К.;

                 Вітаємо!

                      Переможців міської       інтернет-олімпіади з історії:

              І місце:

        Гуменюка Вадима, учня 8 класу  Старокостянтинівського НВК, гімназія  ім. Героя України  С.М. Бондарчука, вчитель Троханчук А.С.;

   Лисичину Надію,  ученицю 9 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Михайлюк В.І.;                                    

   Генералюк Анастасію, ученицю 9 класу Старокостянтинівського  НВК,  гімназія ім. Героя України  С.М. Бондарчука, вчитель Федулова Н.П.;

   Мацюк Ольгу, ученицю 10 класу Старокостянтинівської ЗОШ     І-ІІІ ст. №3, вчитель Первак О.В.;                                                          Сукманюк Ірину, ученицю 71 групи Старокостянтинівського НВК, гімназія ім. Героя України  С.М. Бондарчука, вчитель Кобзар Н.С.

        З протоколами ІІ-го туру інтернет-олімпіади можете ознайомитися за посиланням. Скачати

      З підсумковим протоколом інтернет-олімпіади можете ознайомитися за посиланням. Скачати 

Оргкомітет олімпіади 27 жовтня 2016 року 

 

Шановні учасники            інтернет-олімпіади!

Підведено  підсумки І туру  міської інтернет-олімпіади з історії України.

Відповідно до рішення оргкомітету та журі міської інтернет-олімпіади з історії України до другого туру допущенні всі учасники І туру олімпіади.

З протоколами інтернет-олімпіади можете ознайомитися за посиланням.  Скачати

Оргкомітет олімпіади 11 жовтня 2016 року  

 

Шановні учасники            інтернет-олімпіади!

 

 

       Завдання ІІ туру міської олімпіади з історії України і бланки відповідей розміщено  у файлах   знизу

 

Оргкомітет олімпіади 11 жовтня 2016 року

Завдання для учнів 8 класу
ЗАВДАННЯ II ЕТАПУ IНТЕРНЕТ-ОЛIМПIАДИ З I
Adobe Acrobat документ 139.1 KB
завдання для учнів 9 класу
ЗАВДАННЯ II ЕТАПУ IНТЕРНЕТ-ОЛIМПIАДИ З I
Adobe Acrobat документ 271.3 KB
Завдання для учнів 10 класу
ЗАВДАННЯ II ЕТАПУ IНТЕРНЕТ-ОЛIМПIАДИ З I
Adobe Acrobat документ 208.4 KB
Завдання для учнів 8 класу
ЗАВДАННЯ 2 ТУР 8 КЛАС.pdf
Adobe Acrobat документ 369.3 KB

Бланк відповіді учасника ІІ туру інтернет-олімпіади з торії України. 8 клас Скачати

 

 

Завдання для учнів 9 класу
ЗАВДАННЯ 2 ТУР 9 КЛАС.pdf
Adobe Acrobat документ 327.5 KB

Бланк відповіді учасника ІІ туру інтернет-олімпіади з історії України. 9 клас Скачати

 

Завдання для учнів 10 класу
Завдання 2 тур 10 клас.pdf
Adobe Acrobat документ 128.4 KB

Бланк відповіді учасника ІІ туру інтернет-олімпіади з історії України. 10 клас Скачати

 

 

Завдання для учнів 11 класу
завдання 2 тур 11 клас.pdf
Adobe Acrobat документ 209.3 KB

Бланк відповіді учасника ІІ туру інтернет-олімпіади з історії України. 11 клас Скачати

 

           Шановні учасники            інтернет-олімпіади!

Відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради      від 12 вересня 2016 року № 136       «Про проведення І міської інтернет-олімпіади з історії у 2016/2017 навчальному році», оргкомітет публікує  завдання  інтернет-олімпіад з історії України.                                Завдання і бланки відповідей розміщено  у файлах   знизу.                                                      Оргкомітет інтернет-олімпіади.

Інтернет-олімпіада з історії
Правила проведення інтернет-олімпіади.pd
Adobe Acrobat документ 80.9 KB
Завдання для учнів 8 класу
завдання І туру інтернет-олімпіади з іст
Adobe Acrobat документ 266.8 KB

 

Бланк відповіді учасника І туру інтернет-олімпіади з історії України. 8 клас. Скачати

Завдання для учнів 9 класу
завдання І туру інтернет-олімпіади з іст
Adobe Acrobat документ 140.1 KB

 

Бланк відповіді учасника І туру інтернет-олімпіади з історії України. 9 клас. Скачати

 

Завдання для учнів 10 класу
завдання І туру інтернет-олімпіади з іст
Adobe Acrobat документ 308.9 KB

 

Бланк відповіді учасника І туру інтернет-олімпіади з історії України. 10 клас. Скачати

Завдання для учнів 11 класу
завдання І туру інтернет-олімпіада з іст
Adobe Acrobat документ 98.4 KB

 

Бланк відповіді учасника І туру інтернет-олімпіади з історії України. 11 клас. Скачати

Шановні вчителі історії та учні!

Відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 12 вересня 2016 року № 136 «Про проведення І міської інтернет-олімпіади з історії у 2016/2017 навчальному році», з 2016 року започатковується проведення щорічних інтернет-олімпіад з історії України.                                                                                    І тур буде проходити з 26 вересня по 06 жовтня 2016 року.    ІІ тур з 10 жовтня по 17 жовтня 2016 року.

                 Детальніше дивись у файлах  розміщених знизу.        

                                           Методист ММК Валерій Прадун

Наказ управління освіти "Про проведення І міської інтернет-олімпіади з історії у 2016/2017 навчальному році"
наказ №136 Про інтернет олімпіаду з іст
Adobe Acrobat документ 320.0 KB

2014-2015 навчальний рік

Зміни в проведенні олімпіад і турнірів у новому навчальному році

У МОН України визначено строки проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

     

   Міністр освіти і науки України підписав              наказ   № 918 від 08.08.2014 року «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році» (зміст наказу дивіться нижче у файлі).
   Відповідно до наказу, у новому навчальному році будуть проведені Всеукраїнські учнівські олімпіади  та турніри у три етапи: 

  • І етап (шкільні олімпіади) – у жовтні 2014 року,

  • ІІ етап (міські та районні олімпіади) – у листопаді-грудні 2014 року, 

  • ІІІ етап (обласні оліипіади) – у січні-лютому 2015 року.

Наказ Міністерства № 918 від 08.08.2014
Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році
Наказ Міністерства № 918 від 08.08.2014.
Microsoft Word документ 59.5 KB
Наказ Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА № 366-но від 30.09.2014 р.
Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році
nakazu_pro_olimp 14-15.doc
Microsoft Word документ 140.5 KB

 

ОРІЄНТОВНІ

 

           ТЕМАТИЧНІ ТА ХРОНОЛОГІЧНІ РАМКИ 

програмного матеріалу з історії для підготовки до ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад у 2014-2015 н.р.

(методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії дивіться нижче у файлі)

 

УЧАСНИКИ олімпіади з історії –учні 8-11 класів

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії відбудеться 7 грудня 2014 року

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ У 2014/2015 Н.Р.
методичні рекомендації історія 2014-201
Microsoft Word документ 70.0 KB

2013-2014 навчальний рік

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з  історії:                                                                                                       ІІІ місце:

Буряка Михайла, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Мудрик Володимир Ілліч; 

Тупчій Ольгу, ученицю 9 класу гімназії, вчитель Федулова Наталія Петрівна;

Готуємось до ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з історії та правознавства у 2014 р.

Підсумки олімпіади з правознавства

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства:

І місце:
Демчука Вадима, учня 11 класу гімназії, вчитель Федулова Наталія Петрівна;
Марцинюк Вікторію, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель Слюсарчук Юрій Олексійович;
Довбня Надію, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Довбня Оксана Валентинівна;

ІІ місце:
Свідер Наталію, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Довбня Оксана Валентинівна;
Коломієць Валентину, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Довбня Оксана Валентинівна;
Тупчій Ольгу, ученицю 9 класу гімназії, вчитель Федулова Наталія Петрівна;

ІІІ місце:
Волколуп Юлію, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вчитель Фабрикін Олег Васильович;
Макарчук Ірину, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вчитель Цісарук Надія Володимирівна;
Рупчеву Анастасію, ученицю 10 класу гімназії, вчитель Кобзар Наталія Семенівна;
Пеньору Наталію, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Хом'юк Іван Олександрович;
Пірог Руслану, ученицю 9 класу гімназії, вчитель Федулова Наталія Петрівна;
Мельничук Іванну, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Прадун Валерій Миколайович;
Цісарук Ольгу, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №5, вчитель Пирха Володимир Іванович.

Підсумки олімпіади з історії

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії:

І місце:
Романюк Тетяну, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Прадун Валерій Миколайович;
Веремеєнко Алісу, ученицю 10 класу ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Кухарчук Наталія Борисівна;
Тупчій Ольгу, ученицю 9 класу гімназії, вчитель Федулова Наталія Петрівна;
Буряка Михайла, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Мудрик Володимир Ілліч;

ІІ місце:
Швеця Дмитра, учня 11 класу ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Кухарчук Наталія Борисівна;
Демчука Вадима, учня 11 класу гімназії, вчитель Федулова Наталія Петрівна;
Пеньору Наталію, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Прадун Валерій Миколайович;
Гаєвську Зоряну, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Довбня Оксана Валентинівна;
Кобельник Анастасію, ученицю 9 класу гімназії, вчитель Федулова Наталія Петрівна;
Радушинську Марину, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Михайлюк Василь Іванович;

ІІІ місце:
Лахманюк Ольгу, ученицю 11 класу гімназії, вчитель Федулова Наталія Петрівна;
Бичук Світлану, ученицю 11 класу ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Кухарчук Наталія Борисівна;
Марценюк Вікторію, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель Слюсарчук Юрій Олексійович;
Генералюка Дмитра, учня 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Довбня Оксана Валентинівна;
Довбню Анастасію, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель Слюсарчук Юрій Олексійович;
Цісарук Ольгу, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №5, вчитель Ратушняк Ольга Степанівна;
Браун Анастасію, ученицю 8 класу ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Кухарчук Наталія Борисівна;
Косинську Мирославу, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вчитель Мусат Неля Іванівна.

До уваги вчителів історії та правознавства!

  Завдання ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з історії та провознавства розміщено на сторінці http://olimp.hoippo.km.ua/

Валерій Прадун

Мала академія наук України

    19 грудня 2013 року в приміщенні Старокостянтинівського ліцею проходив І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, в якому учні захищали свої конкурсні роботи .

      Фоторепортаж дивіться нижче                                                                            Валерій Прадун

Контрольні завдання І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України у 2013 р
18.11 2013 р.
Контрольні завдання І етапу Всеукраїнськ
Adobe Acrobat документ 538.0 KB

      17 грудня 2013 року в приміщенні Старокостянтинівського ліцею проходив І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, в якому учні виконували контрольну роботу з базової дисципліни "Історія України".

      Фоторепортаж дивіться нижче                                                                            Валерій Прадун

17 грудня 2013 року в приміщенні Старокостянтинівського ліцею проходив І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

      Фоторепортаж по оцінюванні науково-дослідницьких робіт учнів-членів Ман України дивіться нижче                                                                            Валерій Прадун

Список учнів-учасників І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2013 році у відділенні "Філософії та суспіствознавства" та"Історії"
16 грудня 2013 р.
Список учасників І етапу МАН України.pdf
Adobe Acrobat документ 126.1 KB
Наказ управління освіти №249 "Про затвердження складу предметних комісій і журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2013-2014 н. р."
12.12.2013р.
Наказ Про затвердження складу предметних
Adobe Acrobat документ 201.6 KB
Наказ управління освіти №244 "Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робітучнів-членів МАН України у 2013-2014 н. р."
03.12.2013 р.
Наказ про проведення І етапу МАН в 2013
Adobe Acrobat документ 175.8 KB
Наказ МОН України від 05.11.2013 р. №1554 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013/2014 н.р."
Nakaz_MON_N1554-05_11_2013.doc
Microsoft Word документ 358.5 KB

Пам'ятні дати

Указом Президента України

2017-й рік проголошено Роком Української революції

1917-1921 років.

Контакти:

Адреса:          

31100                              м. Старокостянтинів Хмельницька область вул.Ессенська,2                                                     міський методичний кабінет   

      Електронна пошта:                                                 sk-istoriya@i.ua

Наші друзі

Інформаційні сайти

Блоги вчителів історії

 

 

 

 

 

 

 

 

    Оксани  Богуславської

 

 

 

 

 

 

            Антоніни Кирилюк

 

 

   

 

 

 

 Надії Цісарук   

 

 

 

 

 

 

 

 

Альони Чернюк 

На допомогу вчителям та учням

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Лічильник відвідування сайту

Погода в Украине