Новини, події, оголошення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дорогі жінки!

 

Сердечно вітаю Вас з чудовим весняним святом, святом краси і любові –  Міжнародним жіночим днем. Цей день несе у світ ніжність і красу. Все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання  -  пов’язане з жінкою. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. 

 

Нехай чоловіки завжди дарують Вам квіти, нехай їхня любов, турбота і увага надають Вам сил і наснаги як на щоденні клопоти, так і на нові творчі звершення та успіхи. Бажаємо, щоб кожний день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, зі впевненістю та спокоєм.

 

Зі  святом  весни!

 

З  повагою  Валерій Прадун

 

 

 

 

Шановні учасники    інтернет-олімпіади  з історії України!

 

Підведено  підсумки міської інтернет-олімпіади з історії України.

Детальніше дивись на сайті  у розділі:     «Олімпіади, МАН»

Оргкомітет 16 жовтня 2017 року

 

 

Про проведення Міжнародного конкурсу наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко      

 

Указом Президента України № 523/2016 «Про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору в Україні» 2017-2018 роки оголошено роками пам’яті про Голодомор 1932-33 років. На виконання Плану заходів щодо відзначення вказаної події Міністерство освіти і науки запрошує взяти участь у Міжнародному міждисциплінарному конкурсі наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко.

Тема конкурсу: «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу в приватних історіях і просторі культури».

 

Організаторами Конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Інститут історії України НАН України, ГО «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору», Науково-освітній консорціум з вивчення Голодомору при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.

 

Конкурс проводиться в номінаціях:

 

·  «Кращі творчі і дослідницькі роботи учнів 5–11 класів ЗНЗ»;

 

·       «Кращі методичні розробки уроку/лекції та творчі роботи вчителів навчальних закладів та викладачів ВНЗ»;

 

·       «Кращі творчі і дослідницькі роботи студентів, аспірантів, науковців (віком до 35 років)».

 

На конкурс подаються лише неопубліковані оригінальні роботи. Вони можуть бути написані українською, англійською або російською мовами.

 

Докладнішу інформацію можна переглянути в Умовах конкурсу, а також за посиланням http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/napryamok-7.html

 

Строк подання робіт до 15 листопада 2017 року. Оголошення результатів відбудеться в останній тиждень листопада 2017 року.

 

Конкурсні роботи надсилайте на електронну адресу konkurs.manyaka.kovalenko@gmail.com із позначенням «ІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс – 2017». Або на пошту: 02068, м. Київ, а/с 74.

 

Для довідок: (044) 246-43-39; (097) 318-43-39 Світлана Шиман; e-mail: lana.kuzyna@gmail.com.

За матерілами сайту  http://mon.gov.ua/ 

 

 

 

 

 

Шановні колеги!

 

Засідання ММО вчителів   історії та правознавства   відбудеться         28 серпня 2017 року в  НВК «Спеціалізована школа І ступеня,  гімназія» ім. Героя України С.М. Бондарчука Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області.

 

Початок роботи о 09.00 год.

 

Дорогі та любі жінки!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру – 8 Березня!

Нехай з приходом весни міцніє Ваше здоров’я, теплота сімейного вогнища зігріває душу і серце, а доля ніколи не зраджує Вас!

Нехай перший подих весни дарує Вам, берегині, святковий настрій, мир, злагоду, терпіння, приносить благополуччя в житті!

З повагою Валерій Прадун

Шановні учителі історії!

Володимир В’ятрович представив концепцію викладання історії для   10-11 класів.

Історія України становитиме 70% інтегрованого курсу історії для школярів 10-11 класів — спільна позиція Міносвіти та Українського інституту національної пам’яті.

Шкільні навчальні предмети “Історія України” та “Всесвітня історія” для старшокласників реформують: їх об’єднають в один — “Історія: Україна і світ”. Новий курс передбачає 3,5 академічні години на тиждень або 8 годин на тиждень (профільний рівень навчання).

Детальніше дивись за посиланням:

https://www.schoollife.org.ua/volodymyr-v-yatrovych-predstavyv-kontseptsiyu-vykladannya-istoriyi-dlya-10-11-klasiv/

Публічне оновлення програм     для базової загальної середньої освіти     (5-9 класи)

13 лютого, стартувало онлайн обговорення навчальних програм базової школи (5-9 класів). Кожен може взяти участь в оновленні програм та запропонувати потрібні українській школі зміни на платформі EdEra за посиланням: https://www.ed-era.com/mon59/

З проектом програми «Історія 5-9 класи» можна ознайомитися за  посиланням:

 УВАГА!   

    6 лютого розпочалася реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року.

Детальніше дивись на сторінці  "Підготовка до ЗНО"

УВАГА!!!

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «ЛЕЛЕКА – 2017»  відбудеться 15 березня 2017 року.

 

Увага!

25 січня 2017 року в навчальних закладах міста відбудеться моніторинг якості знань  учнів 11 класів з історії України.

Детальніше дивись на сторінці «Моніторинг із суспільствознавчих предметів»

Методист ММК Валерій Прадун

МОН запрошує до обговорення проекту типового навчального плану для учнів       10 11 класів

 Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проект типового навчального плану для 10-11 класів. Зміни мають стати чинними з 2018 року, при цьому проект документа передбачає зміну підходів до формування переліку предметів у 10-11 класах і є першим кроком до формування справжньої профільної школи.

 «Документ, що наразі розміщено на сайті МОН у рубриці «Громадське обговорення», це лише проект, який ми пропонуємо на розгляд громадськості. Ми дуже сподіваємося, що усі зацікавлені а це й вчителі, й батьки, й самі учні старшої школи висловлять свою думку щодо запропонованих змін», зазначив заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

        Детальніше дивись за посиланням тут

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека – 2017» відбудеться 02 березня 2017 року. Участь у конкурсі є добровільною. Заявки   та списки учасників потрібно надіслати міському координатору    Федуловій Наталії Петрівні . 

Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням. Відкрити

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щодо відзначення Дня Соборності України у 2017 році

На виконання Указів Президента України «Про відзначення у 2016 році Дня Соборності України» (№ 731 від 30 грудня 2015 року), «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років» (№ 17/2-16 від 22 січня 2016 року) та з метою виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу, героїчне минуле та сьогодення Українського народу рекомендуємо 18 – 22 січня 2017 року провести в загальноосвітніх навчальних закладах тематичні інформаційні та виховні заходи до Дня Соборності України.

У підготовці до тематичних заходів пропонуємо скористатися методичними матеріалами та методичними рекомендаціями, підготовленими Українським інститутом національної пам’яті http://www.memory.gov.ua/methodic-materials .

10 січня  2017 року о 9.00               в приміщенні Старокостянтинівского  НВК «Спеціалізована школа І ступеня,  гімназія» ім. Героя України  С.М. Бондарчука  відбудеться засідання міського методичного об'єднання вчителів історії та правознавства.

 Методист ММК Валерій Прадун

Шановні колеги!

Прийміть мої найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята — вісники оновлення, мрій і сподівань — принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком!

З повагою Валерій Парадун

У школах навчатимуться 12 років

Кабінет Міністрів України прийняв рішення реформувати шкільну програму з ініціативи міністра освіти Лілії Гриневич. З 2018 року у школах навчатимуться 12 років.

За словами Гриневич, додаткові роки навчання потрібні українській молоді для можливості обрати подальший профіль навчання, повідомляє gazeta.ua.

"У вишах на бакалавріаті можуть зробити трирічний термін навчання. Але це відбудеться лише тоді, коли якість освіти у школах стане вищою", - заявила міністр освіти.

Вона зазначала, що "Нова українська школа" є переходом від школи знань до школи компетентності. Іншими словами, дітей навчатимуть виділяти необхідне ядро знань, щоб працювати з ним, зіставляти факти та виражати думку.

"Дітей треба навчити, як ці знання використовувати, як відрізнити добро від зла. Як знайти знання, необхідні для вирішення індивідуальної життєвої ситуації або професійного виклику", - розповіла Гриневич.

Міністр освіти додала, що шкільну програму не міняли близько 50 років, і лише 10% батьків вважають середню освіту України задовільною. За її словами, погана освіта є чинником зростання безробіття в Україні.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські вчені отримали від Євросоюзу 11,5 мільйона євро на наукові дослідження та інновації.

Автор матеріалу: Антон Дорошенко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На виконання Закону України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні», Указу Президента України від 01 листопада 2016 року № 480 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» та з метою гідного  вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу Український інститут національної пам’яті підготував візуальні матеріали до вшанування у навчальних закладах загиблих від Голодомору 1932-1933 років.

Міністерство освіти і науки України пропонує                          25 листопада 2016 року  провести в навчальних закладах:             -  уроки пам’яті, уроки-реквієм;                                                              - тематичні виховні години, бесіди, години інформування;

організувати:                                                                                    -  хвилину мовчання «Запали свічку пам’яті!»;                                     - перегляди кінофільмів про Голодомор 1932-1933 років в Україні;

оформити:                                                                                         -  відповідні тематичні експозиції;                                                          -  виставки книг та фотодокументів.

     Скачати матеріали можна у розділі  Історичні дати та ювілеї

                                                Методист ММК Валерій Прадун

                                                       22 листопада 2016 року 

 

 

04 листопада  2016 року в приміщенні Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 для вчителів історії загальноосвітніх навчальних закладів міста Старокостянтинова  буде проведено практичне заняття з теми «Компетентісний підхід в навчально-виховному процесі на уроках суспільних дисциплін» за участю  Кенц Галина Іванівна, методиста Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.    

                                                   Методист ММК Валерій Прадун 

 

 

 

Шановні учасники  

інтернет-олімпіади  з історії України!

Підведено  підсумки міської інтернет-олімпіади з історії України.

                                                          Детальніше дивись на сайті  у розділі:     «Олімпіади, МАН

Оргкомітет 27 жовтня 2016 року

 

Шановні вчителі історії та учні!

Підведено  підсумки І туру  міської інтернет-олімпіади з історії України.

 

 

 

Детальніше дивись на сторінці «Олімпіади, МАН.

 

Оргкомітет 11 жовтня 2016 року

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаємо Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача

Методист ММК Валерій Прадун,

 

  Голова методичного об'єднання 

вчителів історії та правознавства    

міста Наталія Федулова

Шановна Неля  Іванівна !Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

З повагою методист ММК Валерій Прадун

та члени міського методичного об'єднання

вчителів історії та правознавства

 

Міністерство освіти і науки України повідомило про порядок   державної підсумкової атестації загальноосвітніх навчальних закладах у 2016-2017 навчальному році. 

Детальніше дивись на сторінці

«Державна підсумкова атестація»

 

Шановні вчителі та учні!

Ми з Вами розпочали новий навчальний рік.  У підручниках з історії України для 10 касу  відсутні теми розвитку України з 1921 по 1939 роки. У свій час був випущений додаток до підручника. На сьогоднішній день у шкільних бібліотеках він відсутній.

Детальніше де можна знайти і скачати додаток до підручника дивись у розділі «До початку нового навчального року»

                                                   Методист ММК  Валерій Прадун

 

Запрошуємо учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Старокостянтинова до участі в  інтернет - олімпіаді з  історії України, яка   відбудуться з             26 вересня по 17 жовтня 2016 року :

   І тур – з 26 вересня 06 жовтня 2016 року;

 До ІІ туру будуть допущені учасники олімпіади, які набрали  50% і більше балів за результатами І туру.

  ІІ тур – з 10 жовтня 17 жовтня 2016 року.

Переможці  другого, які посіли І місце будуть запрошені до очного туру міської олімпіади з історії.

 

Оргкомітет 15 жовтня 2016 року

 

  Шановні вчителі історії та учні!

Відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 12 вересня 2016 року   № 136 «Про проведення І міської інтернет-олімпіади з історії у 2016/2017 навчальному році», з 2016 року започатковується проведення щорічних інтернет-олімпіад з історії України.

Детальніше дивись на сторінці «Олімпіади, МАН.

 

Методист ММК Валерій Прадун

 

                 Шановні колеги!

  Колегія МОН  України схвалила зміни до навчальних програм          для 9 та    10-11 класів загальноосвітніх навчальних  закладів.                                                Усі оновлені програми розміщенні на офіціальному  веб-сайті МОН України разом з порівняльними таблицями.

 

Детальніше  можна ознайомитися за посиланням:

http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/09/09/kolegiya-mon-sxvalila-zmini-do-navchalnix-program-dlya-9-ta-10-11/

                  Шановні колеги!

08 вересня 2016 року на Колегії МОН України будуть розглянуті зміни до навчальних програм для 9 та 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

З проектами  програм можна ознайомитись за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/0B0t24Oqs5unaUHJKY1pHOG1jTXc/view?usp=sharing

          Або можите переглянути у рубриці:

         До початку нового навчального року

Починаємо новий 2016-2017 навчальний рік

 

Дорогі учні, педагоги, батьки!
               Від усього серця вітаю вас                       з Днем знань!
Нехай цей навчальний рік відкриє перед юнню нові горизонти пізнання себе та світу, вчителів надихне успіхами виховання, а батьків – гордістю за своїх дітей.
Нехай цьогорічний Першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу та родину!
З нагоди свята бажаю вам міцного здоров’я, незабутніх миттєвостей шкільного життя та справжніх відкриттів!

Методист ММК Валерій Прадун 

 

ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

29 серпня 2016 року  Національна академія педагогічних наук України провела щорічну серпневу веб-конференцію   «Учені НАПН України – українським учителям».                                                                   Під час конференції виступили фахівців наукових установ НАПН з питанням  "Методичні рекомендації щодо викладання предметів освітньої галузі  "суспільствознавство"  у 2016–2017 навчальному році".

У конференції виступили:                                                                       Пометун Олена Іванівна, головний науковий співробітник відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України;

                                                                                                                     Гупан Нестор Миколайович, головний науковий співробітник відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук, професор;                                                

Ремех Тетяна Олексіївна, завідувач відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук .

           Відео звіт можна переглянути за посиланням:    

https://www.youtube.com/watch?v=gDGy2hPQyXw&spfreload=10

 

Шановні колеги!

 

 Засідання ММО вчителів           історії та правознавства                       буде проведено                    25 серпня 2016 року на базі Старокостянтинівського НВК, гімназія ім. Героя України С.М. Бондарчука.                                                                  Початок роботи о 09.00 год.

День незалежності України

Щиросердно вітаю вас із найбільшим національним святом українського народу — Днем незалежності України!

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці.  Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям.

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

 

         День                             Державного                Прапора України
      23 серпня українці відзначають величне свято — День Державного Прапора України. Що означають блакитний і жовтий кольори на стягу нашої держави, та якою є історія українського прапора? Сполучення синього та жовтого кольорів — одне з найдавніших серед сучасних національних прапорів усіх континентів.

А що ж означають ці кольори? 

Спробуємо розібратися.

Синій здавна символізує чисте, мирне небо, а жовтий — символ праці і достатку — це колір хлібного лану. Проте є і інші означення. Жовтий і синій кольори є поєднанням головних символів життя —   золотого сонця у синьому космосі.
День державного прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях.

 

Церемонія підняття прапора в кожного українця викликає найкращі патріотичні почуття та гордість за свою Батьківщину.

До уваги вчителів та керівників навчальних закладів!!!

Міністерство освіти і науки спільно з Національною академією педагогічних наук України розробили методичні рекомендації щодо вивчення базових дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році.

Матеріали розміщено у рубриці

«До початку нового навчального року»

 

30.06.2015 року

Вітаємо

переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії!

І місце: 

Буряка Михайла, учня 9 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель

Мудрик Володимир Ілліч;

ІІІ місце: 

    Тупчій Ольгу, ученицю 10 класу Старокостянтинівської гімназії імені Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Федулова Наталія Петрівна,

 які представляли команду м. Старокостянтинова на  ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії, котра прйшла 17 січня 2015 року  в м. Хмельницьку .

Валерій Прадун, 19 січня 2015 року 

 

До уваги вчителів!

15 січня 2015 року в приміщенні Старокостянтинівської гімназії        о 9 год. відбудеться засідання міського методичного об'єднання вчителів історії та правознавства

Вітаємо!

Переможця обласної постійно діючої виставки

"Освіта Хмельниччини на шляхах  реформування"

в номінації історія, краєзнавство :

Наконечного Олексія Володимировича вчителя історії

Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 – 3 місце.

До уваги вчителів історії

 

У МОН України визначено строки проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

 

   Міністр освіти і науки України підписав наказ № 918 від 08.08.2014 року           «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році» (зміст наказу дивіться нижче у розділі Олімпіади, МАН)

Завершився Міжнародний історичний конкурс "Лелека - 2014"

 

Шановні вчителі та учасники конкурсу!

 

На сайті громадської організації "Освітній простір" з’явилися результати Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «Лелека - 2014».  

 

Дякуємо учням за участь у Конкурсі, а вчителям, шкільним координаторам, керівникам навчальних закладів, батькам за підтримку та організацію Конкурсу у відповідних навчальних закладах м. Старокостянтинова.  

 

Більш детальніше дивіться на сайті у рубриці

 

"Конкурси для учнів".

  Оргкомітет Конкурсу

 

Вітаємо! 

Демчука Вадима, учня 11 класу гімназії, вчитель Федулова Наталія Петрівна, який представляв команду м.Старокостянтинова у сладі команди учнів із ІІ місцем на  ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства, котра прйшла 09 лютого 2014року  в м. Хмельницьку .

Валерій Прадун, 10 лютого 2014 року

 

 

Шановні колеги!

Оголошується конкурс-захист презентацій присвячений 70-річчю визволення м.Старокостянтинова  та Хмельницької області  від німецько-фашистських загарбників.

Конкурс відбудеться 28 лютого в приміщені Старокостянтинівської гімназії.

Детальніше дивіться у розділі "Жива історія краю".

Валерій Прадун, 07 лютого 2014 р.

 Шановні колеги!

       Відповідно до плану роботи міського методичного методичного об'єднання вчителів історії та правознавства 

21 лютого  0 14.30 в приміщенні Старокостянтинівського ліцею відбудеться засідання міського методичного об'єднання вчителів історії та правознавства  з порядком денним: «Творчий звіт вчителів історії та правознавства  Кухарчук Н.Б. (ліцей), Мудрика В.І. (ЗОШ І-ІІІ ст.№1), Суслової Т.К. (ЗОШ І-ІІІ ст.№7)»

Валерій Прадун, 07 лютого 2014 р.

 Вітаємо!

переможця  ІІІ етапу (обласний) XIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням,  під гаслом  “ Об'єднаймося ж, брати мої!”.

У номінації   Історія України і державотворення”

Диплом II ступеня нагороджено:

Демчука Вадима, учня гімназії 

м. Старокостянтинова, вчитель Федулова Н.П.

 

Валерій Прадун, 07 лютого 2014 р.

 

 

 Вітаємо!

 

 переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії:

 

ІІІ місце:

 

Буряка Михайла, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Мудрик Володимир Ілліч;

 

Тупчій Ольгу, ученицю 9 класу гімназії, вчитель Федулова Наталія Петрівна;

 

Пам'ятні дати

Указом Президента України

2017-й рік проголошено Роком Української революції

1917-1921 років.

Контакти:

Адреса:          

31100                              м. Старокостянтинів Хмельницька область вул.Ессенська,2                                                     міський методичний кабінет   

      Електронна пошта:                                                 sk-istoriya@i.ua

Наші друзі

Інформаційні сайти

Блоги вчителів історії

 

 

 

 

 

 

 

 

    Оксани  Богуславської

 

 

 

 

 

 

            Антоніни Кирилюк

 

 

   

 

 

 

 Надії Цісарук   

 

 

 

 

 

 

 

 

Альони Чернюк 

На допомогу вчителям та учням

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Лічильник відвідування сайту

Погода в Украине